zvláštní poděkování
Volný.cz

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele prestižní evropské Ceny divadelní reality (2017) a vítěze posledního ročníku Pražského Quadriennale (2015). Mezi hosty letošního ročníku se opět objeví Oliver Frljić, který ve spolupráci s berlínským Maxim Gorki Theater uvádí 27. října představení GOЯKI: Alternativa pro Německo?. Palm Off Fest 2018 dále nabídne inscenaci 99 slov pro prázdnotu z tallinnského centra Kanuti Gildi SAAL a představení Ledové doktríny: Variace na nacistickou rétoriku maďarského divadla Metanoia Artopedia. O závěr festivalu se 28. října postará varšavský Teatr Powszechny s inscenací Spravedlnost. ...celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty
Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...
Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
Po Út St Čt So Ne(21.10. 18)
19:30A-Studio Rubín
OBLUDOV
19:30A-Studio Rubín
OBLUDOV
16:00Činoherní klub /Činoherní klub
KATI
16:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
VOJNA
14:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
MIKULÁŠOVY PATÁLIE
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
SLOVÁCKO SA NESÚDÍ
15:00Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
PUSŤTE DONNU K MATURITĚ!
19:30Divadlo Pod Palmovkou /Studio Palmoffka
PUSŤTE DONNU K MATURITĚ!
16:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
MOMO
19:30Divadlo v Řeznické
ZLOMATKA
15:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
19:00MD Brno /Činoherní scéna
OSMYČKY
18:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
PÝCHA A PŘEDSUDEK
17:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
FIDELIO
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
STRACH JÍST DUŠI
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
Čekání na Kokota
Po Út St Čt So Ne(21.10. 18) předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Viktor DVOŘÁK
Josef PEJCHAL

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová