zvláštní poděkování
Volný.cz

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele prestižní evropské Ceny divadelní reality (2017) a vítěze posledního ročníku Pražského Quadriennale (2015). Mezi hosty letošního ročníku se opět objeví Oliver Frljić, který ve spolupráci s berlínským Maxim Gorki Theater uvádí 27. října představení GOЯKI: Alternativa pro Německo?. Palm Off Fest 2018 dále nabídne inscenaci 99 slov pro prázdnotu z tallinnského centra Kanuti Gildi SAAL a představení Ledové doktríny: Variace na nacistickou rétoriku maďarského divadla Metanoia Artopedia. O závěr festivalu se 28. října postará varšavský Teatr Powszechny s inscenací Spravedlnost. ...celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...
Daniel Krejčík (Všechny báječné věci)

Festival studentských divadel v Celetné již po osmé

Divadlo v Celetné opět po roce ovládne studentské divadlo: během podzimních prázdnin – o víkendu 26. – 28. října 2018 proběhne na prestižní celý článek

15.10.2018 00:10:35 Redakce | rubrika - Festivaly
Harakykyri (11:55)

BE26 opět spojí oba prostory

Klub ROXY a Experimentální prostor NoD jsou neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní narozeninové oslavy s názvem BE26 opět spojí oba celý článek

15.10.2018 16:10:57 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
Po Út St Čt Pá(19.10. 18) So Ne
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
LÉDA
19:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
RODINNÁ OSLAVA
premiéra
18:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
OPILÍ
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
KYTICE
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
Palm Off Fest
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
CONSTELLATIONS II. (Time for Sharing)
19:30Divadlo v Řeznické
ZLOMATKA
19:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
19:00Městská divadla pražská /ABC
SHIRLEY VALENTINE
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KANIBALKY: SOUMRAK SAMCŮ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
zájezd: Pieštany
14:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
MUŽI V OFFSIDU
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
19:00MD Zlín /Velký sál
UPOKOJENKYNĚ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
JEJÍ PASTORKYŇA
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
SPALOVAČ MRTVOL
20:00Laterna magika
PODIVUHODNÉ CESTY JULESE VERNA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
MILENCI NEBES
premiéra
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
AMADEUS MOZART
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
VE DNE V NOCI
10:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
TANČÍRNA
Po Út St Čt Pá(19.10. 18) So Ne předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Pavel OUBRAM
Barbora POLÁKOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová