zvláštní poděkování
Volný.cz

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Jonas Kaufmann

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu (27. října 2018). Obě inscenace lákají na spolupráci velkých jmen operního světa. Zatímco Samsona a Dalilu režíruje Darko Tresnjak a titulní part zpívá Elina Garanča, v Pucciniho Děvčeti ze Západu zazáří Eva-Maria Westbroek a tenorista Jonas ...celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama



Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly
Harakykyri (11:55)

BE26 opět spojí oba prostory

Klub ROXY a Experimentální prostor NoD jsou neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní narozeninové oslavy s názvem BE26 opět spojí oba celý článek

15.10.2018 16:10:57 Redakce | rubrika - Zveme ...
Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty

reklama

Milenci nebes (NdB)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
Po Út St Čt Pá(19.10. 18) So Ne
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30A-Studio Rubín
POTWORY
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
LÉDA
19:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
RODINNÁ OSLAVA
premiéra
18:00Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
OPILÍ
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
KYTICE
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
Palm Off Fest
20:00Divadlo Ponec /Divadlo Ponec
CONSTELLATIONS II. (Time for Sharing)
19:30Divadlo v Řeznické
ZLOMATKA
19:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
19:00Městská divadla pražská /ABC
SHIRLEY VALENTINE
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KANIBALKY: SOUMRAK SAMCŮ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
zájezd: Pieštany
14:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Brno /Hudební scéna
BIG
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
MUŽI V OFFSIDU
19:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
19:00MD Zlín /Velký sál
UPOKOJENKYNĚ
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
JEJÍ PASTORKYŇA
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
SPALOVAČ MRTVOL
20:00Laterna magika
PODIVUHODNÉ CESTY JULESE VERNA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
MILENCI NEBES
premiéra
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
AMADEUS MOZART
19:30ROXY / NoD /ROXY - experimentální prostor
VE DNE V NOCI
10:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
TANČÍRNA
Po Út St Čt Pá(19.10. 18) So Ne předchozí (41) tento týden (42) příští (43)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Iva VOLÁNKOVÁ
Zdena HERFORTOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová