zvláštní poděkování
Volný.cz

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele prestižní evropské Ceny divadelní reality (2017) a vítěze posledního ročníku Pražského Quadriennale (2015). Mezi hosty letošního ročníku se opět objeví Oliver Frljić, který ve spolupráci s berlínským Maxim Gorki Theater uvádí 27. října představení GOЯKI: Alternativa pro Německo?. Palm Off Fest 2018 dále nabídne inscenaci 99 slov pro prázdnotu z tallinnského centra Kanuti Gildi SAAL a představení Ledové doktríny: Variace na nacistickou rétoriku maďarského divadla Metanoia Artopedia. O závěr festivalu se 28. října postará varšavský Teatr Powszechny s inscenací Spravedlnost. ...celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Milenci nebes v NdB

Česká premiéra hry Milenci nebes v NdB

Novou sezónu činohra Národního divadla Brno otevírá 19. října 2018 v Mahenově divadle inscenací Milenci nebes, která se dotýká samé podstaty herecké profese, celý článek

15.10.2018 18:10:17 Redakce | rubrika - Zveme ...
Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty
Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Zamilovaný Shakespeare (Východočeské divadlo)
září říjen listopad zobrazit kalendář
předchozí (40) tento týden (41) příští (42)
Po Út St Čt So(13.10. 18) Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
LÉDA
19:30Divadlo v Celetné /Divadlo v Celetné
NĚŽNÁ JE NOC
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
SLOVÁCKO SA NESÚDÍ
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
15:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
19:00Hudební divadlo Karlín
LEGENDA JMÉNEM HOLMES
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
SATURNIN
19:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /DK Metropol
PRODANÁ NEVĚSTA
19:00Městská divadla pražská /ABC
MOŘE
premiéra
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
KONKURZ
19:00MD Brno /Činoherní scéna
DONAHA!
19:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
TAJEMSTVÍ
19:00MD Zlín /Velký sál
UPOKOJENKYNĚ
premiéra
11:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
ČERT A KÁČA
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
MARYŠA
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
POPRASK V OPEŘE
14:00Laterna magika
KOUZELNÝ CIRKUS
20:00Laterna magika
KOUZELNÝ CIRKUS
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
VŠELIJAKÁ KOUKÁTKA
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
KÁMEN A BOLEST
19:00Východočeské divadlo /Městské divadlo
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
premiéra
Po Út St Čt So(13.10. 18) Ne předchozí (40) tento týden (41) příští (42)
září říjen listopad zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Ondřej SOKOL
Barbora POLÁKOVÁ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová