zvláštní poděkování
Volný.cz

FOK uvede klavírní recitál Jana Bartoše

Jan Bartoš

V pražském Rudolfinu se v rámci řady FOK s názvem Světová klavírní tvorba v sobotu 26. ledna 2019 představí špičkový český klavírista Jan Bartoš. Zahraje slavný Janáčkův cyklus V mlhách, půvabný cyklus Bedřicha Smetany s názvem Sny a ze světové tvorby zazní sonáty Josepha Haydna a Johannesa Brahmse.
Šestidílný klavírní cyklus Sny (Rêves) složil Bedřich Smetana v roce 1875 pro několik svých žákyň, které jej navštěvovaly v těžkých dobách a které uspořádaly koncert na počest ohluchlému skladateli. Smetana jim svou vděčnost vyjádřil věnováním těchto lisztovských ...celý článek

14.1.2019 12:01:38 Redakce | rubrika - Koncerty

reklama



Jakub Lejsek

Jakub Lejsek: Zvučit koncerty Heleny Vondráčkové je pro mě srdcov ...

Při tiskové konferenci s Helenou Vondráčkovou v Tančícím domě jsme si všimli nenápadného vysokého mladíka, který v ústraní pomocí tabletu obstarával ozvučení celý článek

14.1.2019 00:01:05 Josef Meszáros | rubrika - Rozhovory
Pavel Oubram a Tomáš Drápela (Elity - JD)

Ohlédnutí za rokem 2018 v divadlech I.

Loňský rok byl jak ve společenských, tak divadelních akcích výrazně spojen s připomenutím stého výročí republiky a v souvislosti s tím i s dnešní politickou celý článek

14.1.2019 19:01:13 Jana Soprová | rubrika - Recenze
Pan Biedermann a Žháři

Do DISKu se v lednu vloudí žháři

Svou čtvrtou a poslední absolventskou inscenaci s názvem
Pan Biedermann a Žháři představí studenti Katedry činoherního divadla 18. 1. 2019 v Divadle Disk. celý článek

14.1.2019 11:01:48 Redakce | rubrika - Zveme ...

reklama

Rok na vsi  (Divadlo pod Palmovkou)
květen červen červenec zobrazit kalendář
předchozí (21) tento týden (22) příští (23)
Po Út St Čt So Ne(03.06. 18)
19:30A-Studio Rubín
KRÁLOVNA DUCHŮ
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
DÁMSKÝ KREJČÍ
19:30Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
TÖRLESS
20:00Divadlo Ponec /FESTIVAL TANEC PRAHA 2018
East Shadow - Jiří Kylián
15:00Hudební divadlo Karlín
CARMEN
19:00MD Brno /Činoherní scéna
LAKOMEC
19:00MD Brno /Hudební scéna
DĚSNEJ PÁTEK
14:30MD Zlín /Velký sál
OPICE ŽOFKA
derniéra
14:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
SEN ČAROVNÉ NOCI
19:00Národní divadlo /Stavovské divadlo
KRVAVÁ SVATBA
17:00Laterna magika
VIDÍM NEVIDÍM
10:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
14:00Národní divadlo Brno /Reduta
BRNĚNSKÉ POVĚSTI
19:00Národní divadlo Brno /Cirkusové šapitó
ROZMARNÉ LÉTO
20:00Národní divadlo Brno /Špilberk
TOSCA
19:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
DANCE BRNO 100
zájezd: Výstaviště - pavilon F - Cendrillon
15:00Východočeské divadlo /Malá scéna ve dvoře
TUČŇÁCI NA ARŠE
derniéra
Po Út St Čt So Ne(03.06. 18) předchozí (21) tento týden (22) příští (23)
květen červen červenec zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Jitka SCHNEIDEROVÁ
Marián CHUDOVSKÝ

PŘIPRAVUJEME

Andělé v Americe