zvláštní poděkování
Volný.cz

Palm Off Fest 2018 začne estonskou Revolucí

Teatr NO99 - Revoluce (Foto: Ojasoo)

Třetí ročník mezinárodního setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest zahájí 19. října 2018 autorská inscenace Revoluce estonského Teatru NO99, držitele prestižní evropské Ceny divadelní reality (2017) a vítěze posledního ročníku Pražského Quadriennale (2015). Mezi hosty letošního ročníku se opět objeví Oliver Frljić, který ve spolupráci s berlínským Maxim Gorki Theater uvádí 27. října představení GOЯKI: Alternativa pro Německo?. Palm Off Fest 2018 dále nabídne inscenaci 99 slov pro prázdnotu z tallinnského centra Kanuti Gildi SAAL a představení Ledové doktríny: Variace na nacistickou rétoriku maďarského divadla Metanoia Artopedia. O závěr festivalu se 28. října postará varšavský Teatr Powszechny s inscenací Spravedlnost. ...celý článek

15.10.2018 18:10:19 Redakce | rubrika - Festivaly

reklama



Jonas Kaufmann

Dva klenoty operního světa z Metropolitní opery

Podzimní sezóna přímých přenosů z Metropolitní opery pokračuje hned dvěma klenoty operního světa - Samsonem a Dalilou (20. října 2018) a Děvčetem ze Západu celý článek

15.10.2018 22:10:32 Redakce | rubrika - Zveme ...
Zdeněk Piškula (Moře)

Podzim v Městských divadlech pražských

Neotřelé inscenace, noví herci. Takový bude podzim v Městských divadlech pražských. Tři premiéry v divadlech ABC, Rokoko i Komedie.
První premiérou 69. celý článek

15.10.2018 10:10:59 Redakce | rubrika - Zveme ...
Skyline

Skyline tradiční předvánoční koncert v ROXY

Elektronická parta Skyline ohlašuje svůj každoroční pražský předvánoční koncert, který letos proběhne 12. prosince 2018 v Roxy. "Je to už naše tradice, kterou celý článek

15.10.2018 19:10:05 DePe | rubrika - Koncerty

reklama

BIG (Městské divadlo Brno)
duben květen červen zobrazit kalendář
předchozí (20) tento týden (21) příští (22)
Po Út St Čt(24.05. 18) So Ne
19:30Činoherní klub /Činoherní klub
MASKA A TVÁŘ
27:00Disk - divadelní studio AMU /Divadlo DISK
ZÁPISKY Z VOLNÝCH CHVIL
20:00Divadlo v Celetné /Klubovna v Jindřišské ulici
TO NEMÁ CHYBU
19:00Divadlo Pod Palmovkou /Velký sál
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
15:00Divadlo U stolu
TISÍC TUCTŮ
18:00Divadlo U stolu
TISÍC TUCTŮ
19:30Divadlo v Řeznické
ŘEZNICKÉ HOVORY JANA BURIANA
19:00Hudební divadlo Karlín
ČAS RŮŽÍ
20:00Jihočeské divadlo Č.Budějovice /Budova JD
JENOM TŘI MUŠKETÝŘI
zájezd: Rajská zahrada kláštera Piaristické náměstí
19:00Městská divadla pražská /ABC
EVŽEN ONĚGIN
19:00Městská divadla pražská /Rokoko
OTEC
19:00MD Brno /Činoherní scéna
JMÉNO
18:00MD Brno /Hudební scéna
BÍTLS
18:00MD Mladá Bolesla /Městské divadlo
DEBURAU
18:00MD Mladá Bolesla /Malá scéna
POPRVÉ VDANÁ
10:00MD Zlín /Studio Z
RASKOLNIKOV /PŘEŠETŘENÍ/
19:00Národní divadlo /Národní divadlo historická budova
RUSALKA
20:00Národní divadlo /Nová scéna
OHAD NAHARIN: decadance
20:00Národní divadlo Brno /Mahenovo divadlo
KDO JE PAN SCHMITT?
19:00Národní divadlo Brno /Reduta
AMADEUS MOZART
20:30Východočeské divadlo /Vyhlídka hradu Kunětická hora
KRÁSKA A ZVÍŘE
Po Út St Čt(24.05. 18) So Ne předchozí (20) tento týden (21) příští (22)
duben květen červen zobrazit kalendář

OSOBNOSTI

Pavel OUBRAM
Daniel RYMEŠ

PŘIPRAVUJEME

Marta Jandová