zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Muži v offsidu na Dramoxu

Muži v offsidu (Městské divadlo Mladá Boleslav)

autor: archiv divadla   

zvětšit obrázek

Fanoušci Mužů v offsidu. Silný mančaft Roman Teprt, Martin Zbrožek a Vojtěch Havelka znovu rozehrává divácky atraktivní představení na Dramoxu. Užijte si na Dramox.cz nejdéle uváděnou hudební komedii v historii mladoboleslavského divadla, která se dočkala neuvěřitelných 200 repríz.

Skvěle zinscenovaná kniha Karla Poláčka, kterou proslavil legendární film z roku 1931 s Hugo Haasem v hlavní roli, ožila v roce 2007 na mladoboleslavské scéně ve vynikající hudební komedii v režii Ondřeje Havelky. A během pár let se stala nejúspěšnější komedií v historii Městského divadla Mladá Boleslav vůbec. Inscenace navíc získala titul Komedie roku na Grand Festivalu smíchu v Pardubicích v roce 2008. A Petra Nakládalová si odnesla cenu za nejlepší ženský herecký výkon. V hlavních rolích se představí i vynikající Roman Teprt jako pan Načeradec, mistr improvizace Martin Zbrožek jako jeho manželka Hedvika a mladý Vojtěch Havelka jako Eman.

„Tak tohle byl jeden z vrcholů mé letošní divadelní sezóny!,“ fanoušci nešetřili chválou ani po letech, hudebně-sportovní komedie se držela na repertoáru neuvěřitelných 15 let. Pusťte si znovu své oblíbené scénky na divadelní platformě Dramox.cz a připomeňte si smršť komických příhod dvou zapálených fotbalových fanoušků, kteří na podiu mladoboleslavského divadla rozehrávají zábavou nabitou Ligu mistrů.
Potěší kvalitní herecké výkony, věrně zachycená hráčská hantýrka i zvyklosti pravověrných fotbalových fanoušků, které vás snadno přenesou na fotbalové tribuny 30. let minulého století. Do prvorepublikové nálady vás navíc naladí dobové písničky, které pod Havelkovou taktovkou vytvoří zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Na Dramoxu si z Mladé Boleslavi můžete pustit také Čapkovo drama o nástupu fašismu Bílá nemoc, které soubor nastudoval během covidové pandemie. Touhu po moci zase tematizuje velká Shakespearova tragédie Král Lear. A pokud máte rádi písničkářku Radůzu, potěší vás pozoruhodná inscenace Legenda 997 (V+W), v níž svatý Václav a svatý Vojtěch s pivem v ruce glosují české dějiny!

8.7.2024 17:07:16 Redakce | rubrika - Zprávy

Časopis 28 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Magická Fontána

Články v rubrice - Zprávy

Divadlo Tramtarie zakončilo jubilejní 20. sezónu

Matky na tripu (Divadlo Tramtarie)

Divadlo Tramtarie ukončilo jubilejní sezónu 2023/2024. Posledními představeními byly dvě beznadějně vyprodané ...celý článek


Divadlo Radost vyráží na turné po USA

Vizuál divadla k turné

Toto léto se Divadlo Radost promění v kočovnou divadelní společnost a procestuje jih Spojených států americkýc ...celý článek


Divadlo Viola připravuje adaptaci povídky

Zkouška hry (Foto: Václav Rychlík)

V pražské Viole ještě před koncem aktuální divadelní sezony začalo zkoušení novinky s názvem Zločin lorda Artu ...celý článekČasopis 28 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Křížové cesty: Do Tvých rukou

Křížové cesty: Do Tvých rukou

Křížové cesty: Do Tvých rukou
Křížové cesty v Bohuticích, na Malenisku u Provodova, na Svatém Kopečku v Mik celý článek

další články...