zvláštní poděkování
Volný.cz

Maniak & DJ Wich - Černej kůň

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Brněnský Maniak patří k rapperům s nejostřejším jazykem u nás. V minulosti to dokázal mnohokrát. Jeho kariéra je spojena se značkami Ach Ano a Bigg Boss. DJ Wich patří k prvním propagátorům hip hopu na území bývalé federace. Jeden z nejvytíženějších českých producentů točil třeba s Ektorem, Paulie Garandem nebo v tandemu s Indym, spolupracoval s Rytmusem i Kontrafakt. V roce 2008 vydal album The Golden Touch, na kterém mu hostují světové hvězdy Lil Wayne, Talib Kweli, Kurupt nebo Raekwon.

Brněnský Maniak se na nové desce spojil s legendou tuzemského hip hopu . Vřele přijaté album nabízí čtrnáct tracků, v nichž hostují třeba Maniakův label kolega a Andělem čerstvě oceněný zpěvák 7krát3, legendární PSH, slovenský Dame nebo veterán Indy. Deska je plná nečekaných momentů, vtipných hlášek i nekompromisních punchlines. Svou všestrannost Maniak dokazuje zařazením francouzské nahrávky Les dollars. Hudebně patří album Černej kůň k tomu nejlepšímu, co DJ Wich natočil.
Tracklist: Černej kůň, Vodka & kaviar, Follow (feat. 7krát3), Úžasná pouť internetem (feat. Mikýř), Les dollars, Noční typ, Z Brna do Prahy a zpět, Problems (feat. PSH), Guccimane, Tarantino, Skills, Pokoj (feat. Dame), Bolí mě hlava, Panelákový Malibu (feat. Indy, Orion).

2.8.2021 09:08:37 Redakce | rubrika - CD boxy

Časopis 39 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Pretty Woman (MdB)

Články v rubrice - CD boxy

něco něco: Každá písnička zní trochu jinak....

něco něco (Foto: Jana Plavec)

Pražská písničkářsky-elektronická dvojice něco něco vydává druhé řadové album s názvem Útržky. Osmipísňové Útr ...celý článek


Frankie & The Deadbeats vydali debutové album

Frankie & The Deadbeats

Na české scéně vznikl nový all stars band Frankie & The Deadbeats, složený z členů klubových stálic Prague Con ...celý článekČasopis 39 - sekce

DIVADLO

Barbara Day, milovnice divadla

Barbara Day

Babylon
Barbara Day, milovnice divadla, ale především svobody, a její životní putování za železnou oponu. D celý článek

další články...

LITERATURA/UMĚNÍ

Víra tipy 40. týden

Cesty víry

Uchem jehly
Setkání farářky Martiny Viktorie Kopecké se synodním seniorem Českobratrské církve evangelické celý článek

další články...