zvláštní poděkování
Volný.cz

Mr. Loco přichází se zbrusu novou písní i klipem

Filip Flusser (Mr. Loco)

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Skladba se jmenuje Svět se dneska zastaví, nese se v hravém letním rytmu a její vizuální podoba ztvárňuje letní romanci v dokonalé podobě. Video se natáčelo na začátku prázdnin v krásném prostředí kempu Praguecamp na Císařské Louce v Praze.
„Svět se dneska zastaví je odlehčená letní hřejivá písnička s podmanivou atmosférou, která svým textem osloví nejednoho posluchače. Stačí jen zavřít oči a nechat myšlenky plynout,“ popisuje skladbu zpěvák kapely Filip Flusser.

Za videoklipem stojí osvědčený režisér Papa Pech, který má na kontě videoklipy předních českých umělců, včetně klipů pro zpěváka Marka Ztraceného, Marpa, kapel Škwor, Slza nebo divadla RockOpera Praha. Pro kapelu Mr. Loco tento režisér ztvárnil video ke skladbě Nemusím.
„S Papa Pechem jsme točili asi před dvěma lety, a tak náš výběr padl bez velkého vybírání opět právě na něj. On jako málokdo umí vystihnout atmosféru písníčky a přenést ji do vizuální podoby tak, že podtrhuje muzikantský záměr, nehledě na to, že spolupráce s ním je nenáročná a v pohodové atmosféře,“ dodává ke vzniku klipu zpěvák kapely Filip Flusser.

Kapela Mr. Loco se po delší covidové odmlce vydá na sérii koncertů, které odehrají v rámci letošního letního turné s kapelou Divokej Bill, které je již v plném proudu.
„Loni jsme s Billama vyrazili na pár zastávek na jejich turné, a protože se nám spolupráce oboustranně moc líbila, domluvili jsme se na společném turné i letos, a to konkrétně na šestnácti koncertech.“
Na videoklip se podívejte zde.

2.8.2021 13:08:34 Redakce | rubrika - Novinky...

Časopis 39 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Pretty Woman (MdB)

Články v rubrice - Novinky...

Vladivojna La Chia vydává nový videoklip

Cover singlu (Foto: Eliška Šárková)

Zpěvačka, skladatelka, textařka a vystudovaná výtvarnice Vladivojna La Chia představuje nový singl a klip Tam ...celý článekČasopis 39 - sekce

LITERATURA/UMĚNÍ

Výtvarné tipy 39. týden

Pugam, město tisíců chrámů

Nejúžasnější mosty světa: Silniční mosty
Obrovité stavby sloužící současnému silničnímu provozu. Europabrüc celý článek

další články...