zvláštní poděkování
Volný.cz

Šafránek,Vláďa / Rauer,Tonda – Brain

Přebal alba

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Poslední nahrávky z pera a s hlasem Vládi Šafránka. Po letech se s kamarádem Tondou Rauerem (Brian, Brain, Alkehol, Harlej) konečně sešli, aby realizovali nápad oživit skupinu Brain, který se paralelně oběma bývalým spoluhráčům zrodil v hlavě. Většina písní vychází s linkou zpěvu v pracovní verzi, protože Vláďovi Šafránkovi jeho zdravotní stav nedovolil nahrávání dokončit. V písni Jsi to jediný doplňuje zpěvákův hlas zpěv Tomáše Hrbáčka (Harlej).

Se zájmem pomoci nahrávky dokončit se ve finální fázi realizace alba ozval původní kytarista Brainu Míra Váňa žijící mnoho let v USA a tak s kytaristou Alekem Darsonem nahráli několik sól. Šest písní, které mohl Tonda Rauer se spolupracovníky dokončit, je doplněno asi čtvrt století starým demosnímkem Babylonská věž, dále coververze Stopy upocených těl od Komunálu a trochu pozapomenutá coververze skladby Petra Nováka Přátelství na n-tou.
Tracklist:Miluju a miluju, Tvoje tvář, Jsi to jediný feat. Tomáš Hrbáček, Oči v proudu řeky, Mou vinou, Měla jsi anděla, Babylonská věž, Stopy upocených těl, Přátelství na n-tou.

29.7.2019 12:07:56 Redakce | rubrika - CD boxy