zvláštní poděkování
Volný.cz

Eddie Vedder vydává soĺové album + DVD

Eddie Vedder

autor: Z webu   

zvětšit obrázek

Frontman Pearl Jam Eddie Vedder vydává soĺové studiové album, ale kromě toho i jedinečné koncertní DVD! Jak již název Ukulele Songs naznačuje, Vedder toto album natočil za doprovodu právě tohoto hudebního nástroje. Mezi šestnáct písní, kterým vévodí singl Longing To Belong, najdeme i dvě nevšední kolaborace. Skladbu Tonight You Belong To Me s Vedderem natočila Cat Power a hlavně v písni “Sleepless Nights“ o svém pěveckém umění opět přesvědčí nám všem dobře známý Glen Hansard. Ten několik let tvořil pár s Markétou Irglovou, jejich společný duet Falling Slowly dokonce získal Oscara za nejlepší filmovou skladbu.

Aby toho fanoušci Eddie Veddera neměli v květnu málo, ve stejný den vydá tento výtečný umělec i koncertní DVD. Pod názvem Water On The Road najdeme záznam dvou srpnových koncertů, které v roce 2008 Vedder absolvoval ve Warner Theatre ve Washingtonu.

Koncertní záznam nabízí již ochutnávku z nové ukulele desky v podobě skladby You’re True, představí to nejlepší z jeho úžasného debutu, soundtracku Into The Wild a samozřejmě nezapomene i na ty největší pecky jeho domovské kapely Pearl Jam. Bonusem bude i několik výjimečných coververzí, které Eddie Vedder do svého koncertního repertoáru zakomponoval.

25.7.2011 13:07:38 Petr Schier | rubrika - Zprávy

Časopis 43 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Žebrácká opera (MdP)

Články v rubrice - Zprávy

Dnešní hudba je plná smutku a deprese, říkají organizátoři

Logo

Témata úzkosti a deprese do hudebního mainstreamu donedávna nepatřila, smutek byl vázaný jen na zlomená srdce. ...celý článek


Jaká je nejbližší budoucnost buskingu v Praze?

Busking v Praze

K tomuto tématu se v minulém týdnu sešli zástupci všech zainteresovaných skupin u kulatého stolu v budově Magi ...celý článekČasopis 43 - sekce

DIVADLO

Divadelní tipy 44. týden

Úsměvy Otomara Korbeláře
Dnes si společně s J. Hanzlíkem zavzpomínáme na herce a hudebníka, který se díky s celý článek

další články...

LITERATURA/ UM?NÍ

Kino art: O otci a Zbytečná krutost

O otci

O otci
Student David hodlá oznámit otci, že je gay, a při té příležitosti chce svojí rodině představit svéh celý článek

další články...