zvláštní poděkování
Volný.cz

Tonya Graves na Back To Blues Tour

Tonya Graves

autor: Petr Kurečka  

zvětšit obrázek

Zpěvačka Tonya Graves se letos po šestnácti letech působení ve skupině Monkey Business vydala na sólovou dráhu a již z kraje roku vyjela se svou novou kapelou na Back To Blues Tour, které naživo přináší především písně z jejího posledního stejnojmenného alba. Na něm se Tonya vrací k hudebním kořenům, které utvářely základy moderní populární hudby. Osobitým způsobem nazpívala 10 písní, které pro ni byly v životě důležité a na než má specifické vzpomínky.
„Po krásných šestnácti letech strávených s Monkey Business bylo načase se posunout dál a začít se více věnovat vlastní hudební cestě,“ dodala s úsměvem zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, jež již 22 let svým osobitým hudebním cítěním obohacuje tuzemskou scénu.

Tonya si pro jarní část turné připravila pestrý repertoár, kdy bezmála dvě hodiny baví publikum nejen songy z alba Back To Blues, ale i novými písněmi, které by chtěla zařadit na připravovanou novinkovou desku.
„Jde o mix stylů, jako je blues, pop, rhythm and blues a vracím se i k songům ze svého debutového alba I ‘m the only me, to všechno tvoří rozmanitou paletu hudebních nálad,“ doplňuje Tonya Graves.
Její novou doprovodnou kapelu tvoří zkušení muzikanti: Ondřej Sluka – bicí, Martin Landa – basa, Pepa Flores – kytara a Jenda Pudlák – klávesy.
Finále jarní části turné bude patřit pražskému koncertu, jenž se uskuteční ve čtvrtek 4. května 2017 v Lucerna Music Baru od 21:00 hodin. V nápadité show doprovodí Tonyu Graves její kapela, tentokrát rozšířená o celou řadu hostů.

Better Than You Know (VIDEO)

10.4.2017 10:04:20 Redakce | rubrika - Koncerty

Časopis 17 - rubriky

Archiv čísel

reklama

Články v rubrice - Koncerty

Předkapelou koncertu DM v Praze bude duo The Raveonettes

Depeche Mode  (Foto: Anton Corbijn)

Legendární hudební skupina Depeche Mode oznamuje, že na pražském beznadějně vyprodaném koncertu 24. května 201 ...celý článek


Lota a Mochowa připravují společný pražský koncert

Jana Lota

Zpěvačky JANA LOTA a BARBORA MOCHOWA připravují v lodním klubu Cargo Gallery na 3. května 2017 společný koncer ...celý článekČasopis 17 - sekce

DIVADLO

Dramatické pořady na ČRo Vltava 18. týden

Milenci - kamarádi  (Foto: Ladislav Bába)

Máj
Velebáseň Karla Hynka Máchy v rozhlasové rekonstrukci netradiční inscenace Divadla U stolu. Divadelní ú celý článek

další články...

LITERATURA/ UMĚNÍ

13 komnat První republiky

Plakát akce

Návštěvníci Galerie Tančící dům se na připravované výstavě 13 komnat První republiky přenesou v čase do období celý článek

další články...